1. Стратегії з мінімальним ризиком
Усі вони можуть бути представлені й описані одним зрозумілим і доступним прикладом. Суть гри в Plinko, де прагнення гравця мінімізувати ризик є чи не метою, зводиться до наступного:
– планування серії ставок. Нехай їх буде 10-100. Конкретне значення вибирає гравець самостійно, враховуючи бюджет та інші критерії;
– встановлення мінімального значення для кожної ставки. При цьому на цьому тлі важливо встановити невелику кількість рівнів перешкод і однакову ступінь ризику, тобто низьку.
Потім можна запускати м’яч. Гравець має доступ як до автоматичного, так і до ручного відтворення. Що зручніше – вирішувати вам.
2. Стратегії високого ризику
І знову приклад: нехай гравець поповнить рахунок на 1000 доларів. Решта те ж саме: планується серія ставок, скажімо, по $10. Умови змінюються: кількість рівнів потрібно зробити максимальною. Те саме стосується ступеня ризику. У цьому прикладі пріоритетним сценарієм є високе значення останнього. Відразу відзначимо, що ця та подібні стратегії, незалежно від трактування, характеризуються значною ймовірністю втрати грошей. Але чому б не випробувати щастя? Адже саме для цього і створювалися азартні ігри, де непередбачуваність результату та досвід іноді дорожчі за гроші.
3. Стратегія вейджеру
Не будемо розповідати про всіх, просто наведемо приклад, як і раніше. Банальна, але поширена тактика така: якщо перша ставка програшна, слід подвоїти наступну. Робити це потрібно до моменту відіграшу. Як тільки втрачені кошти будуть компенсовані, необхідно повернутися до початкового значення ставки. В іншій ситуації можна втратити все. Це необхідно враховувати.
Найкраще дотримуватися першого підходу. Другий і третій пов’язані з серйозними ризиками. Ми розуміємо, що окрім азарту та пов’язаних з ним емоцій важливий факт виграшу, але за умови, що удача не на вашому боці, краще відкласти гру, а не витрачати все до останньої копійки.